Naše ceny v létě

Naše ceny v létě

Napište nám hned teď a dostanete nejlepší nabídku, která bude vyhovovat jak Vám, tak Vaší rodině.

Předsezóna

D.p. € 55-65
J.p. € 65-75

Hlavní sezóna

D.p. € 65-75
J.p. € 75-85

Ferragosto

D.p. € 80-90
J.p. € 90-100

 

Děti
V případě ubytování
na pokoji rodičů

0 - 2 let: 70% sleva
3 - 6 let: 50% sleva
7 - 12 let: 25% sleva

Příplatky  

Za změnu jídelníčku (Vegetariánský…)
Za použití kuchyně v našich pokoje
Tourist Tax

€ 5,00.- / menu
€ 8,00.- / den
€ 1,70.- / den

 

 

V cenách je zahrnuto

Polopenze: Polopenze se skládá z bohaté snídaně formou švédských stolů a čtyřchodové večeře se salátovým buffetem. Nevyužité stravování nebude refundováno.

Wellness prostory: Wellness prostory našeho hotelu zahrnují finskou a bylinnou saunu, římské parní lázně a horkou výřivku. Využijte příležitosti navštívit pohodové lázně denně od 16 do 19 hodin po celý rok. Wellness prostory jsou určeny pro hosty hotelu starší 16ti let.

Horská kola: Zapůjčení horských kol je zdarma.

 

Užitečné informace

Ceny
Ceny jsou účtovány na osobu a den při minimálně 2 pobytu a zahrnují polopenzi. Všechny daně a poplatky jsou zahrnuty v ceně. Při krátkých pobytech, pod 2 dny, účtujeme příplatek 10 EUR na osobu a den.

Nocleh se snídaní
Je možný po vzájemné dohodě.

Příjezd a odjezd
V den příjezdu budou Vaše pokoje k dispozici od 15 hodin. V den Vašeho odjezdu je třeba, abyste se odhlásili z pokoje do 10 hodin.

Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci jsou vítání, jsme-li o nich informováni v časovém předstihu a účtujeme za ně 5 EUR za den (potrava není v ceně). Dále bychom Vás rádi upozornili, že zvířata nejsou povolena v jídelně, v prostorách wellnessu a ostatních veřejných prostorách hotelu. Prosíme, přivezte si pro své domácí mazlíčky jejich pelíšky.

Internet
Zdarma můžete využít internet v kabince v hale hotelu.

Zrušení rezervace
Zrušení rezervace je nepříjemné jak pro Vás, tak pro nás. Prosíme, pamatujte, že v případě, že budete muset změnit termín Vaší dovolené (pozdější příjezd nebo dřívější odjezd), či úplně zrušit Váš pobyt, budeme Vám účtovat 70% z ceny ubytování. Proto Vám doporučujeme uzavřít pro tento případ cestovní pojištění.

Cestovní pojištění
Co když se stane něco, co Vám znemožní odjet na Vaši dovolenou do Dolomitů v Jižním Tyrolsku nebo Vás donutí odjet předčasně? Jednoduše se pojistěte proti těmto nečekaným událostem. Pokud máte zájem o cestovní pojištění – klikněte zde pro více informací.

Parkování
Parkování je zdarma a je dostupné pro Váš autobus nebo auto před všemi domy našeho hotelového komplexu. Pokud chcete své auto zaparkovat v našich garážích, poplatek je 10 EUR denně. Prosíme, zamluvte si garáž v předstihu.

Platba
Účet lze zaplatit šekem, hotovostí a všemi běžně používanými platebními/ kreditními kartami kromě American Express.