Všeobecné obchodní podmínky hotelu Reichegger

Všeobecné obchodní podmínky hotelu Reichegger

Ceny

Ceny na našich stránkách jsou ceny za den s polopenzí při minimálně čtyřdenním pobytu. Nocleh se snídaní je možný pouze na základě předchozí domluvy. Při krátkodobých pobytech účtujeme denní přirážku 5 EUR/ osobu.

Check In - Check Out

Vaše pokoje budou připraveny v den Vašeho příjezdu od 15:00 hodin. V den Vašeho odjezdu Vás prosíme opustit pokoje do 10:00 hodin.

Dětské slevy

Dětem, které bydlí v pokoji se svými rodiči poskytujeme tyto slevy: 0-2 roky: 70% - 3-6 let: 50% - 7-12 let: 25%.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni pouze po předchozí domluvě. Prosíme přivezte si pro svého miláčka vlastní pelíšek nebo košík. Vstup do veřejných prostor hotelu není Vašemu čtyřnohému kamarádovi povolen. Cena činí 5 EUR/ den bez jídla.

Internet

Internet můžete zdarma využít v našem Internet Point v hale hotelu.

Parkování

Dostatečný počet parkovacích míst je zajištěn před každým za našich domů. Venkovní stání je zdarma, parkování v garáži není zahrnuto v ceně a je možné si jej připlatit za 15 EUR na den. Prosíme zamluvte si možnost parkování v garáži při rezervaci Vašeho pobytu.

Platby

Platby za služby můžete uskutečnit prostřednictvím hotovosti, šeků a všech mezinárodně uznávaných kreditních karet vyjma American Express.

Pobytová taxa:

 Od 1.1.2014 všechny ceny jsou předmětem turistické daňě *ve výši € 1,00 - za osobu (od věku 14let a více) za den, platí se při odjezdu.* Povinná pobytová taxa, jak to vyžaduje zákon (Legge provinciale del 16/05/2012, n.9)

Pojištění při zrušení cesty

A co když se něco přihodí? Doporučujeme Vás zařídit si cestovní pojištění. Pokud nebudete schopni na Vaši dovolenou odjet nebo se budete muset vrátit dřív – cestovní pojištění je bezpečná volba. Pro více informací a ceny klikněte na logo níže…

Pojištění při zrušení cesty

Příplatek za jednolůžkový pokoj

Za jednolůžkový pokoj účtujeme příplatek 10 EUR za den.

Sauna

Naše lázně jsou vybaveny římskou parní koupelí, finskou/ bylinnou saunou a horkou výřivkou. Tyto prostory jsou otevřeny denně 16:00 – 19:00 hod. Prosíme, abyste si uvědomili, že sauna je zónou klidu a odpočinku. V našem hotelu je možnost zapůjčení plavek, cena činí 8 EUR.

Využití kuchyně v našich apartmánech

 Pokud jste si zarezervovali apartmán, využití kuchyně je vítáno. Cena: 8 EUR za den. Samozřejmě si můžete také zamluvit apartmány bez využití kuchyně. Jejich ceny jsou stejné jako ceny u normálních pokojů.

Záloha

Při rezervaci Vašeho pokoje požadujeme zálohu 100 EUR za pokoj. Uvítáme, když zaplatíte poplatek 100 EUR/ pokoj převodem na náš účet. Informace o bankovním spojení Vám bude zaslána současně s Vaší rezervací. Upozorňujeme Vás, že v případě zrušení Vaší rezervace může být tento deposit zadržen.

Změny v menu a nezkonzumovaná jídla

Za speciální nebo vegetariánské menu účtujeme příplatek 5 EUR/ menu. Nezkonzumovaná jídla nebudou odečtena z ceny.

Zrušení

Zrušení pobyutu je nepříjemné jak pro Vás, tak pro nás. Rádi bychom Vás na tomto místě upozornili, že účtujeme (v souladu s italským Občanským zákoníkem) až 70% z celkové ceny pobytu v případě pozního příjezdu, dřívějšího odjezdu nebo úplného zrušení zájezdu.