Sazby a nabídky pro Vaši dovolenou v Jižním Tyrolsku

Sazby a nabídky pro Vaši dovolenou v Jižním Tyrolsku

Nabídky a ceny pro Vaši dovolenou v Jižním Tyrolsku: pro ty, co plánují dlouho dopředu, spontální cestovatele nebo skupiny – u nás můžeme vyhovět komukoliv.

Dovolená pro “spontální” cestovatele

Sháníte dovolenou v Jižním Tyrolsku na poslední chvíli? Jste spontální, máte rádi rychlé plánování a oceníte dobrou cenovou nabídku? Potom Vám doporučujeme navštívit naši Last Minute stránku, kde můžete najít krátkodobé a střednědobé pobyty za bezkonkurenční ceny, které byste si neměli nechat ujít.

Pro ty, co rádi plánují dopředu

Pokud si rádi plánujete svou dovolenou dlouho dopředu nebo se již v létě  necháváte inspirovat naší zimní nabídkou, pak Vám doporučujeme navštívit naši “čím dříve, tím levněji” stránku. Naleznete tam nabídku s různými speciálními akcemi, obvykle týdenní nabídky s až 10ti procentní slevou, pokud si pobyt ihned zamluvíte a zaplatíte. Podívejte se na naši “čím dříve, tím levněji” stránku – možná právě Váš vybraný termín je nyní ve slevě.

Skupinové zájezdy do Jižního Tyrolska

Pokud byste rádi strávili dovolenou s mnoha přáteli, rodinou, fotbalovým mužstvem, klubem nebo sdružením… pro Jižní Tyrolsko Vám doporučujeme naši “cestujeme ve skupině” stránku. Tam naleznete užitečné informace pro cestování ve skupině a o pobytu v našem hotelu.  Samozřejmě jsme také schopni nabídnout zajímavé ceny pro Vaši skupinu. Prosím, kontaktujte paní Rosalinde ohledně Vámi zvoleného termínu a počtu osob a my Vám obratem zašleme nejlepší možnou nabídku pro Vaši dovolenou v Jižním Tyrolsku. Dále jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli zorganizovat Váš pobyt v Jižním Tyrolsku a stejně tak Vám poskytneme různé rady a doporučení. 

Pokud jste však nenašli nabídku pro svůj zvolený termín ani na Last minute ani na “čím dříve, tím levněji” stránkách, máme tu správnou stránku také pro Vás: Tady jsou naše zimní & letní sazby. Samozřejmě nám také můžete poslat nezávaznou poptávku a my Vám zašleme naši nejlepší nabídku pro Vaši dovolenou v Jižním Tyroslku.

 
Sazby a nabídky pro Vaši dovolenou v Jižním Tyrolsku
Sazby a nabídky pro Vaši dovolenou v Jižním Tyrolsku
Klikněte na požadovanou fotografii...
  • Domovská stránka
  • Hotel Reichegger *** Sazby a nabídky pro Vaši dovolenou v Jižním Tyrolsku