Hotel Reichegger *** V Trentino Alto Adige

Hotelu plného srdečnosti a pohostinnosti

Hotel Reichegger leží v obci Uttenheim, 7 km od střediska Kronplatz, v Jížním Tyrolsku. Zde  se můžete věnovat pěší turistice, lyžování, návštěvám přírody nebo jen prostě relaxovat.

Nachází se v pohádkové krajině a jak v zimě, tak v létě je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, dovolenou pro seniory, skupinovou turistiku nebo víkendové a relaxační pobyty.

Pouze 7 km od Kronplatz v Jižním Tyrolsku

V zimě, se nachází pouhých 7 km od lyžařského střediska č. 1 v Jižním Tyrolsku, s více jak 100 km výborně upravovanými sjezdovkami a super moderními lanovkami. Dále se v nedaleké blízkosti od hotelu nachází  také lyžařská střediska Speikboden a Klausberg s výbornými sněhovými podmínkami od prosince do dubna.

V létě, údolí Tauferer Ahrntal vybízí k idylickým vycházkám a výletům po zajímavých vrcholcích a svazích Zillertalských Alp a Dolomitů s úchvatnou podívanou na horské průsmyky, které rozbuší srdce vyznavačům cyklistiky, motocyklovým nadšencům i dokonce motorkářům.

Již po druhou generaci se o chod hotelu Reichegger a o blaho hostů starají členové rodiny Reichegger a přátelský tým zaměstnanců.

Těšíme se na Vás v hotelu Reichegger a velice rádi Vás přesvědčíme o naší pohostinnosti a srdečnosti.

Rodina Reichegger
 
Hotel Reichegger *** - Kronplatz - Südtirol
Hotel Reichegger *** V Trentino Alto Adige
Klikněte na požadovanou fotografii...

NO LAST-MINUTE :-(

NO LAST-MINUTE :-(

Příjezd:
Odjezd: