Naše pokoje v hotelu Reichegger & Dependance

Hlavní budova hotelu Reichegger

Naše hlavní budova má 28 Pokojů, všechny s balkónem, sprchou, WC, satelitní TV, trezorem, fénem a telefonem. Některé z pokojů jsou renovované, ale všechny přístupné výtahem.

Dependance Forer

Dependance Forer je ve vzdálenosti 30 m od hlavní budovy, má 12 nově zrekonstruovaných pokojů,všechny s balkónem, sprchou, WC, satelitní TV, trezorem, fénem a telefonem. V případě, že jste milovníky klidu, doporučujeme Vám si vybrat tuto budovu.

Apartmánový dům Reichegger

Náš apartmánový dům Reichegger leží 20 m od hlavní budovy a je ideální pro rodiny s dětmi nebo páry, které dávají přednost prostornějšímu ubytování. Mimo balkónu, sprchy, WC, satelitní TV, trezoru, fénu a telefonu jsou apartmány vybaveny kuchyňským koutem a kuchyní s vařičem a lednicí. Za příplatek 8,00.- € za den je možné kuchyňku využívat. Cena apartmánu, bez využití kuchyňky je stejná jako cena pokojů.

Dependance Moos

Dependance Moos je 20 m od hlavní budovy hotelu Reichegger a nabízí 4 nové, světlé pokoje. Pokoje jsou oblíbené především u rodin s dětmi nebo u přátel, protože  je lze na přání vzájemně propojit. Tento dům je s výtahem.

Prosím, napište nám Vaši přesnou představu o ubytování do Vašeho požadavku. Vynasnažíme se Vám vybrat pokoj dle Vašich potřeb a požadavků.

 
Pokoje Dependance Forer
Pokoje Dependance Forer
Klikněte na požadovanou fotografii...